Newsy 20.04.2024 07:23 (UTC)

Wyjazd do Pruchnika
admin data 02.09.2011, o 07:59 (UTC)
 Start Pruchnik - Cresovia Krzeczowice

W niedzielne popołudnie (16:00)udamy się do na stadion w Pruchniku aby zmierzyć się z tamtejszym Startem.

Pruchnik to beniaminek ligi i po 5 kolejkach zajmuję 12 pozycję z 5 pkt. Doznał 2 razy porażki dwa razy zremisował i raz zdobył komplet punktów.

Zapraszamy na mecz, wyjazd godzina 14:30.

Cresovia 0-2 Syrenka
admin data 29.08.2011, o 09:56 (UTC)
 Cresovia: Krzan(46min Chyciński)-Bogacz,Bachaj(46min Grzebyk),Skowron(46min Mazur),Zawadzki-Bojarski,Babiak,Futoma,Liszewski-Kielar,Zając(62min Drapała)

Ławka: Zięba,Bielec.

Syrenka:Kurpiel-Strzałkowski,Jabłoński,Żołyniak,Bobak,Pajda,Pilch,Sawa,Wańkowicz(Trzeciak),Łuc,Hajduk(Raba).

Sędziowie:Krzych Piotr oraz Kocur Cynar (Lubaczów)

Widzów : 150

Od pierwszych minut lekką przewagę osiągnęli piłkarze Syrenki. Goście wykorzystali poważne błędy obrońców Cresovii w kryciu i zdobyli 2 gole, które ustawiły mecz. Po zmianie stron gra toczyła się w środkowej części boiska. Syrenka, zadowolona z dwubramkowego prowadzenia, nie kwapiła się do ataków, nastawiając się do gry z kontry. Gospodarze natomiast przeprowadzili kilka ciekawych akcji ofensywnych. Cóż z tego, skoro w niedzielne południe pudłowali, a jeśli już strzelali celni, na posterunku był Kurpiel.

Źródło : własne oraz Nowiny.

W niedzielę z Syrenką
admin data 26.08.2011, o 08:16 (UTC)
 Cresovia Krzeczowice - Syrenka Roźwienica

W najbliższej kolejce dojdzie do spotkania pomiędzy wzmocnią przed sezonem zawodnikami którzy mają za sobą grę w wyższych ligach Syrenką Roźwienica i gospodarzem Cresovią Krzeczowice.

Syrenka jednak po pierwszej wygranej z Wólczanką Wólka Pełkińska 3do0, zanotowała 1 remis(z Startem Pruchnik 1-1)i doznała 2 porażek z Mięszkiem 1-0 oraz w ostatniej kolejce u siebie z Wiązownicą 2-4. Na pewno drużyna będzie chciała się zmobilizować i wywalczyć na Naszym stadionie jakieś punkty.
Po 4 kolejach Syrenka zajmuję 11 miejsce z dorobkiem 4 pkt.

Natomiast Nasza drużyna po ostatniej przegranej w Gniewczynie będzie chciała za wszelką cenę coś ugrać z wymagającym rywalem.
Liczymy że w niedzielne południe zobaczymy zmotywowaną Naszą drużynę, która łatwo skóry nie sprzeda.

Serdecznie zapraszamy na mecz kibiców. Niedziela godzina 12:30 stadion Cresovii.

3-1 ??? (87min)

Skład Cresovii:Krzan-Bogacz,Bachaj,Zawadzki,Adam Grzebyk-Liszka,Bojarski,Liszewski,Babiak-Zając(46min Mazur),Kielar.

Ławka: Żygadło,Adamarek,A.Grzebyk,Zięba,Bielec,Drapała.

Kartki : żółte ;Babiak,Bachaj,Zawadzki,Bogacz,Mazur,Liszka.
Czerwone: Zawadzki po 2 żółtych.

sędziowie: ziobrowski, cisek,Stępak (Przeworsk)

Cresovia w pierwszej połowie powinna prowadzić 0-2 lecz w dogodnych sytacjach nie trafił Zając, co nie udało się w pierwszysch 45 min udało się na początku 2 połowy, po faula na Mazurze, Bojarski zagrał do Babiaka a ten popisując się dobrym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi.
Później wrzutkę Liszki obronił ręką zawodnik gospodarzy a sędzia nie wiadomo czemu nie dyktuję wyraźniej "11". Później bramkę zdobywa Huragan po zamieszaniu pod bramką i niezdecydowanej obronie Cresovii. W 75 min w tylko dla siebie wiadomy sposób ziobrwoski dyktuję karnego "z kapelusza" i wyrzuca Zawadzkiego z boiska "za dotknięcie piłki" ?. Mimo wyczucia zamiaru strzału Krzan puszcza bramkę. Między czasie kartkuję większość zespołu sędzia za drobne faule lub "słowa prawdy". Co najmniej dziwna sytuacja miała miejsce w 85 min gdzie Bachaj dostaję 2 żółtą kartkę i tylko sam sędzia wie dlaczego nie pokazał mu czerwonej kartki? W konsekwencji Nasza drużyna w ostatnich min traci bramkę na 3-1 i wyjeżdża bez punktów ... Każdy kto był na meczu może stwierdzić że w dużej mierze to dzięki sędziom z przeworska Nasi piłkarze nie wywieźli choć punktu z Gniewczyny ...

widzów: 150

Środowa kolejka z Huraganem
admin data 23.08.2011, o 12:25 (UTC)
 Huragan Gniewczyna - Cresovia Krzeczowice

W ramach 4 kolejki Nasza drużyna wybiera się do Gniewczyny aby zmierzyć się z tamtejszym Huraganem.

Drużyna z Gniewczyny po 3 kolejkach zajmuję 6 miejsce z dorobkiem 5 pkt, 2 remisy (Start 2-2, Wiązownica 1-1) oraz zanotowali 3 pkt z Miękiszem (1-0). Wiadomo że drużyna Huraganu na własnym boisku nie traci za często punktów czego przykładem był tamten sezon, lecz Cresovia rywalizując jeszcze na A-klasowych boiskach z Gniewczyną radziła sobie dobrze.

Miejmy nadzieję że po ostatnim spotkaniu Nasi chłopcy uwierzyli w siebie i sięgną po 3 pkt na gorącym terenie.

Zapraszamy na mecz do Gniewczyny Kibiców, wyjazd z Krzeczowic 15:30. Mecz godzina 17:00 !

Nowiny o meczu z Kańczugą
admin data 23.08.2011, o 12:14 (UTC)
 Jak na derby gminy Kańczuga przystało, kibice obejrzeli mecz walki, lecz goli się nie doczekali. Pierwsi groźniej zaatakowali gospodarze, z wolnego strzelał Bojarski, ale niecelnie. Chwile później na strzał z dystansu zdecydował się Liszka i też chybił. Goście tylko raz w pierwszej połowie poważnie zagrozili bramce miejscowych. Krystian Toczek przegrał pojedynek sam na sam z Aleksandrem Krzanem.

W drugiej połowie goście stworzyli sobie kilka sytuacji podbramkowych, lecz pudłowali. Najbliższy zdobycia gola był w samej końcówce Cieleń, którego strzał głową ostemplował poprzeczkę bramki Krzana. Dobre okazje do zdobycia gola mieli również miejscowi. Wpierw Andrzej Zając trafił źle w piłkę, a tuż przed końcowym gwizdkiem piłka dośrodkowana z rzutu wolnego przeszła w poprzek przez pole bramkowe i mimo obecności zawodników gospodarzy nikt nie zdołał skierować jej do siatki.

Źródło :nowiny24.pl