Wyjazd do Wiązownicy
admin data 16.09.2011, o 17:41 (UTC)
 KS Wiązownica - Cresovia Krzeczowice

18.09.(niedziela)

W ramach najbliżej kolejki nasza drużyna przystępuje do następnego meczu z drużyną z Wiązownicy, która zajmuje po 7 kolejkach, 7 miejsce z dorobkiem 10 pkt. W ostatniej kolejce nasz rywal został pokonany przez drużynę z Wólki aż 4-0. Nasza "jedenastka" po udanym meczu z Miękiszem chce się znów dobrze zaprezentować.

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w niedziele do Wiązownicy na godzinę 16:00

Najmniższy wymiar kary
admin data 11.09.2011, o 17:40 (UTC)
 LKS Cresovia Krzeczowice 3-0 LKS Miękisz Nowy

Bramki:
2 x A.Zając , Bojarski

Skład Cresovii:
Krzan(65min Chyciński)-Zawadzki, Bogacz(80min Drapała),A.Grzebyk(75min M.Mazur),Skowron-Liszka Bojarski,Liszewski,Kielar-Zając(67min Futoma),Babiak(30min Bolechała).

Ławka rezerwowych:
Zięba, Adamarek

Skład Gości:
Jasiejko- Luft, Kamień(64min Korzec R, Trojnar P, Stefańko, Trojnar M, Modny, Piersiak, Trojnar D(70min Korzec P), Jasienko, Litwin

Sędziowie:
Główny Dubiel Rafał
Liniowi Cynar Artur, Powroźnik Mirosław (Jarosław)

Widzów : 350

Wynik spotkania mógł otworzyć w 1 min Liszewski lecz w sytuacji sam na sam z brakarzem posłał piłkę obok słupka.W 5 min goście odpowiedzieli strzałem na bramkę Cresovii lecz Krzan był na posterunku. W 10 min dobrą sytuację nie wykorzystali Cresoviacy, z linii bramkowej wybił obrońca piłkę. Goście próbowali grać długie piłki za obrońców lecz dobrze ustawiona obrona Cresovia albo wychodziła i zawodnik gości był na spalonym. W 30 min kontuzjowanego Babiaka zastępuję Bolechała. W 40 min piłkę od Skowrona dostał Kielar, który dograł piłkę do Zająca a ten nie marnuje takich sytuacji i 1-0.
Po przerwie groźna sytuacja po stronie Cresovii, i dalej tym razem Zając popisując się strzałem z 16 metrów nie daję szans bramkarzowi i 2-0. Dobrą sytuację miał Bojarski lecz dobrze wybił bramkarz gości.
W 65m min kontuzja Krzana i zmiana na pozycji bramkarza , między słupkami Chyciński.
Goście próbowali zagrozić bramce lecz strzały były albo nie celne albo nasza obrona przychwytywała piłkę. W 80 min Cresoviacy wyszli z kolejną groźną sytuacją, trójkowa akcja jednak zakończyła się fiaskiem bo Liszka za długo zwlekał z strzałem.
Ten sam zawodnik groźnie 2 razy strzelał, lecz bramkarz w trudnych momentach parował piłkę na rzut rożny. W jednych z kliku akcji w końcu na 3-0 strzela po dwójkowej sytuacji Liszka-Bojarski, ten drugi ustala wynik spotkania.Po czym zawodnicy Cresovii wykonują "kołyskę" dla Bojarskiego i Bogacza, którzy powiększyli swoje rodziny ;)

Gratulujemy zwycięstwa i miejmy nadzieję, że zaczniemy systematycznie punktować!

Cresovia - Miękisz
admin data 09.09.2011, o 08:10 (UTC)
 LKS Cresovia Krzeczowice podejmować będą w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na własnym boisku beniaminka V ligi, LKS Miękisz Nowy.

Drużyna z Miękisza po 6 meczach zajmuję 11 lokatę z 6 punktami. Ostatnio drużyna trenera Trojnara wygrała z KS Wiązownica 2-1 i była to 2 wygrana tej drużyny w lidze.

Nasi piłkarze po ostatnim remisie z Pruchnikiem 2-2 oraz zwycięstwie nad tą samą drużyną w PP 4-1, będzie chciała na własnym boisku zgarnąć komplet punktów.

4-1 Skowron dobitka strzału Liszewskiego

Skład Cresovii:Krzan(46min Żygadło)-Zawadzki(46min Bogacz),A.Grzebyk(46min Bolechała),P.Grzebyk,Adamarek-Liszka(46min Bojarski),Drapała,Liszewski,Kielar-Zając,Babiak(46min Skowron).

Cresovia Krzeczowice - Strat Pruchnik

W ramach Pucharu Polski Nasza drużyna podejmować będzie ostatniego rywala z boiska V ligowego czyli Start Pruchnik (2-2).

Wiadomo że trener Kos da pograć zawodnikom, którzy rzadziej występują od pierwszych minut w lidze.

Zapraszamy, mecz w środę godzina 16:30, stadion w Krzeczowicach.

2-2 58' Liszka Grzegorz

Mecz rozpoczął się wzajemnym badaniem sił, próby zagrożenia bramce po obu stronach lecz nic z tego nie wynikało. Aż w 20 min. do piłki wybitej przez obrońce Cresovii doszedł Maciej Mikłasz i zdecydował się na uderzenie i jak się okazało piłka znalazła drogę do bramki.

Ten sam zawodnik w 10 minut później wykonywał rzut wolny i Chyciński puszcza bramkę pod brzuchem i przegrywamy 2:0.

W 46min minucie na strzał z dystansu z ok 25 metrów zdecydował się Skowron i pokonał ładnym strzałem bramkarza gospodarzy. Wynik do przerwy 2-1 z nadziejami na lepsze 45 min.

Po przerwie to Cresoviacy przejęli inicjatywę i chcąc zdobyć kolejny bramki uzyskali przewagę.
W 58 min spotkania doszło do niecodziennego zdarzenia, straż pożarna przyjechała na stadion Startu i kazała przerwać mecz z powodu lądowania helikoptera, który był wzywany do wypadku i cała sytuacja trwała prawie godzinę.
Po tym zdarzeniu zawodnicy rozpoczęli grę, i po jednym z kilku akcji w 67 min po dośrodkowaniu Bojarskiego z rzutu rożnego piłkę głową na 20 metr wybił zawodnik Startu, a tam znajdował się Grzegorz Liszka ,który pięknym strzałem z pierwszej piłki zdobył dla Cresovii drugą bramkę wynik 2-2.

Ostatnie 20 minut to próby rozstrzygnięcia meczu na własną korzyść obu zespołów, gospodarze stworzyli 2 akcje, ale dobrze interweniował Chycińskii. Cresoviacy groźnie zaatakowali dwukrotnie : Zając uderzył w poprzeczkę oraz Kielar który ograł bramkarze i z rogu 16 metrów trafił z słupek.. Sędzia Zielenkiewicz w ostatnich minutach chyba się całkiem pogubił i kartkując nasz zespół wyrzucił 2 zawodników co łączyło się z dużą dezaprobatą naszych kibiców.

Mecz zakończył się podziałem punktów a 2 bezcenne punkty zostały stracone, szkoda bo w końcówce można było przechylić szale zwycięstwa na Naszą stronę. Trudno, ale trzeba się skupić na następnych spotkaniach i grać od początku skoncentrowanym.

widzów : 250 ( 100 z Krzeczowic)