Newsy 03.05.2024 12:57 (UTC)

We wtorek do Świętoniowej
admin data 02.05.2011, o 18:11 (UTC)
 Wisłok Świętoniowa - LKS Cresovia Krzeczowice

W najbliższy wtorek drużyna z Krzeczowic uda się Świętoniowej aby rozegrać kolejny mecz o mistrzostwo A-klasy Przeworskiej. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie Wisłoka. Nasz przeciwnik w ostatniej kolejce sprawił mała niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Sanem Gorzyce 1-3. Drużyna z Świetoniowej obecnie zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 16 punktów.

Cresoviacy w ostaniej kolejce wygrali pewnie z Gacovia Gać 2-0 i umocnili się na fotelu lidera z dorobkiem 40 punktów i przewagą 5 punktów nad vice liderem.

Cresovia do tego spotkania przystąpi bez dwóch podstawowych zawodników, którzy leczą kontuzje (Buczek, Grzebyk A)

W rundzie jesiennej mecz zakończył się podziałem punktów obu ekip(2-2), miejmy nadzieje, że w tej kolejce Cresoviacy zdobędą całą pulę.

Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich sympatyków Cresovii.

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE - Gacocia Gać

Po przerwie świątecznej, w najbliższej kolejce Cresoviacy zmierzą się z Gacią,pojedynek odbędzie się na Naszym obiekcie 30.04 o godzinie 17:00.

Po ostatniej porażce z Żurawiem czas wrócić na "prawidłowe tory" i zgarnąć 3 pkt, miejmy nadzieję że nasi zawodnicy będą mieć dobrze ustawione celowniki i będziemy mogli po meczu być zadowoleni nie tylko z gr ale też z wyniku.

Zapraszamy na mecz !

Życzenia Świąteczne
admin data 21.04.2011, o 17:33 (UTC)
 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia dla piłkarzy ich rodzin i kibiców Cresovi :
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów składają: Zarząd LKS "Cresovia" Krzeczowice,oraz redakcja ;)

"Zaczarowana" bramka Żurawiczek?
admin data 17.04.2011, o 18:01 (UTC)
 Żuraw Żurawiczki 2-0(2-0) LKS Cresovia Krzeczowice

Skład Cresovii:Krzan-Bogacz,Bachaj,A.Grzebyk,Adamarek-Liszka,Skawina(70min Podolak),Duliban(35min Bolechała),Mazur-Futoma,Zając.

Ławka rezerwowych:Żygadło,P.Grzebyk,Bester.

Pod nieobecność trzech podstawowych zawodników Cresovia przyjechała do Żurawiczek walczyć z Żurawiem;Buczek-sprawy osobiste,Drapała-kartki,Bolechała-sprawy osobiste.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków Cresovii lecz na "kretowisku" jakim przyszło grać ciężko było opanować piłkę, co powodowało iż w najmniej odpowiednim momencie piłka skoczyła co powodowało iż strzały zawodników Cresovii były niecelne...
Żuraw w 20 min po rzucie rożnym pierwszy raz zbliżył się pod bramkę Cresovii i stały fragment gry zamienił na bramkę.
Cresovia próbowała rozgrywać piłkę i konstruować ataki, lecz albo piłka została wybita przez obrońców gospodarzy poza linie boczne. w 35 min druga akcja gospodarzy prawą stroną szczęśliwie dostał piłkę Woźniak i piszczelem skierował piłkę do bramki.
Do przerwy 2-0 dla gospodarzy,którzy 2-krotnie zagrozili bramcę i 2razy zdołali skierwać piłkę do bramki. Natomiast Cresovia "biła głową w mur" niepotrafiła z kilku dogodnych syatuacji zdobyć gola, dobre sytuację marnowali Futoma i Zając.

Druga połowa rozpoczeła się od zmasowanych ataków Cresovii, lecz w niewiarygodnych sytaucjach Żuraw jakoś cudem wybijał piłkę z bramki lub brakarz w tylko wiadomy dla siebie sposób wybijał piłkę. Cała druga połowa to ataki Cresovii którzy w dzisiejszym dniu mieli prawdziwy niefart, bo w dwóch 100% sytuacjach z 5 metra na pustą bramkę nie zdołali umieścić piłki w siatki.

Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie, także niespodzianka stała się faktem, zagraliśmy ładny mecz, mieliśmy zdecydowaną przewagę,gospodarze nie wychodzili przez dłuższy czas z swojej połowy, lecz w tym meczu był popis nieskuteczności i chyba to trzeba nazwać poprostu pechem żeby tyle dogodnych sytaucji mieć i ich nie zamienić na bramki ...

Kibice przyglądając się spotkaniu nie jeden mógł stwierdzić, że w tym spotkaniu o wiele lepszy zespół nie zdołał zdobyć choćby punktu.

Miejmy nadziję że w następnym meczu poprawimy sobię humory, i na własnym boisku pokonamy Gacovię Gać.

Widzów: 350 (100 z Krzeczowic)

Teraz Żuraw
admin data 14.04.2011, o 19:00 (UTC)
 Żuraw Żurawiczki - CRESOVIA KRZECZOWICE

W najbliższej kolejce nasi piłkarze wybierają się w niedzielne popołudnie do Żurawiczek aby zmierzyć się z tamtejszym Żurawiem.
Nasz rywal zajmuję 12 lokatę z sumą 13 pkt, i jest w trudnej sytuacji ponieważ ostatnia drużyna ma już 11 pkt i dla Żurawia każdy punkt jest cenny więc na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą".
W ostatniej kolejce nasz przeciwnik przegrał aż 5-1 z San Gorzyce.

Miejmy nadzieję że nasza drużyna zdoła pokonać przeciwnika i dopisze następne 3 pkt!

Żuraw - CRESOVIA ,niedziela 17.04, godzina 16:00