Terminarz 18.11.2017 21:13 (UTC)
   
 
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Syrenka Roźwienica 3-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 2-2 Huragan Gniewczyna 7 sierpnia, 17:00
LKS Miękisz Nowy 1-2 MKS Kańczuga 7 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 2-0 Granica Stubno 7 sierpnia, 17:00
Cresovia Krzeczowice 0-6 Sokół Sieniawa 7 sierpnia, 15:30
Pogoń Małkowice 2-0 Bizon Medyka 7 sierpnia, 14:00
MKS Radymno 0-2 LKS Skołoszów 7 sierpnia, 17:00
Tęcza Kosienice 1-1 Pogórze Rokietnica 7 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Pogórze Rokietnica 14 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 6-1 Tęcza Kosienice 14 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 0-3 MKS Radymno 13 sierpnia, 14:00
Sokół Sieniawa 0-0 Pogoń Małkowice 14 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 2-1 Cresovia Krzeczowice 14 sierpnia, 15:00
MKS Kańczuga 3-0 KS Wiązownica 13 sierpnia, 17:30
Huragan Gniewczyna 1-0 LKS Miękisz Nowy 14 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Start Pruchnik 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Start Pruchnik 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 21 sierpnia, 17:00
LKS Miękisz Nowy 1-0 Syrenka Roźwienica 21 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-1 Huragan Gniewczyna 21 sierpnia, 17:00
Cresovia Krzeczowice 0-0 MKS Kańczuga 21 sierpnia, 16:00
Pogoń Małkowice 0-2 Granica Stubno 21 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 1-3 Sokół Sieniawa 20 sierpnia, 11:00
Tęcza Kosienice 2-0 Bizon Medyka 21 sierpnia, 15:00
Pogórze Rokietnica 0-0 LKS Skołoszów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0 LKS Skołoszów 24 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 3-2 Pogórze Rokietnica 24 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 13-0 Tęcza Kosienice 24 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 1-4 MKS Radymno 24 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 0-0 Pogoń Małkowice 24 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-1 Cresovia Krzeczowice 24 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-4 KS Wiązownica 24 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 1-0 LKS Miękisz Nowy 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

LKS Miękisz Nowy 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 2-1 Start Pruchnik 28 sierpnia, 17:00
Cresovia Krzeczowice 0-2 Syrenka Roźwienica 28 sierpnia, 12:30
Pogoń Małkowice 2-0 Huragan Gniewczyna 28 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 2-2 MKS Kańczuga 28 sierpnia, 16:00
Tęcza Kosienice 1-0 Granica Stubno 28 sierpnia, 15:00
Pogórze Rokietnica 0-4 Sokół Sieniawa 28 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-1 Bizon Medyka 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Wólczanka Wólka Pełkińska 7-1 Bizon Medyka 4 września, 16:00
Sokół Sieniawa 5-1 LKS Skołoszów 3 września, 16:00
Granica Stubno 1-4 Pogórze Rokietnica 4 września, 16:00
MKS Kańczuga 2-1 Tęcza Kosienice 4 września, 17:00
Huragan Gniewczyna 1-0 MKS Radymno 4 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 3-0 Pogoń Małkowice 4 września, 16:00
Start Pruchnik 2-2 Cresovia Krzeczowice 4 września, 16:00
LKS Miękisz Nowy 2-1 KS Wiązownica 4 września, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 września

KS Wiązownica 0-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 września, 16:00
Cresovia Krzeczowice 3-0 LKS Miękisz Nowy 11 września, 16:00
Pogoń Małkowice 1-0 Start Pruchnik 11 września, 16:00
MKS Radymno 2-3 Syrenka Roźwienica 10 września, 16:00
Tęcza Kosienice 5-2 Huragan Gniewczyna 11 września, 15:00
LKS Skołoszów 0-1 Granica Stubno 11 września, 16:00
Bizon Medyka 2-3 Sokół Sieniawa 11 września, 16:00
MKS Kańczuga 1-2 Pogórze Rokietnica 10 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 Sokół Sieniawa 18 września, 16:00
Granica Stubno 1-2 Bizon Medyka 18 września, 16:00
MKS Kańczuga 1-2 LKS Skołoszów 18 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 3-0 Pogórze Rokietnica 18 września, 16:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Syrenka Roźwienica 4-3 Tęcza Kosienice 18 września, 16:00
Start Pruchnik 4-1 MKS Radymno 18 września, 16:00
LKS Miękisz Nowy 1-0 Pogoń Małkowice 18 września, 16:00
KS Wiązownica 1-2 Cresovia Krzeczowice 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Cresovia Krzeczowice - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Pogoń Małkowice - KS Wiązownica  
MKS Radymno - LKS Miękisz Nowy  
Tęcza Kosienice - Start Pruchnik  
Pogórze Rokietnica - Syrenka Roźwienica  
LKS Skołoszów - Huragan Gniewczyna  
Bizon Medyka - MKS Kańczuga  
Sokół Sieniawa - Granica Stubno  

Kolejka 10 - 1-2 października

Wólczanka Wólka Pełkińska - Granica Stubno  
MKS Kańczuga - Sokół Sieniawa  
Huragan Gniewczyna - Bizon Medyka  
Syrenka Roźwienica - LKS Skołoszów  
Start Pruchnik - Pogórze Rokietnica  
LKS Miękisz Nowy - Tęcza Kosienice  
KS Wiązownica - MKS Radymno  
Cresovia Krzeczowice - Pogoń Małkowice  

Kolejka 11 - 8-9 października

Pogoń Małkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska  
MKS Radymno - Cresovia Krzeczowice  
Tęcza Kosienice - KS Wiązownica  
Pogórze Rokietnica - LKS Miękisz Nowy  
LKS Skołoszów - Start Pruchnik  
Bizon Medyka - Syrenka Roźwienica  
Sokół Sieniawa - Huragan Gniewczyna  
Granica Stubno - MKS Kańczuga  

Kolejka 12 - 15-16 października

Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Kańczuga  
Huragan Gniewczyna - Granica Stubno  
Syrenka Roźwienica - Sokół Sieniawa  
Start Pruchnik - Bizon Medyka  
LKS Miękisz Nowy - LKS Skołoszów  
KS Wiązownica - Pogórze Rokietnica  
Cresovia Krzeczowice - Tęcza Kosienice  
Pogoń Małkowice - MKS Radymno  

Kolejka 13 - 22-23 października

MKS Radymno - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Tęcza Kosienice - Pogoń Małkowice  
Pogórze Rokietnica - Cresovia Krzeczowice  
LKS Skołoszów - KS Wiązownica  
Bizon Medyka - LKS Miękisz Nowy  
Sokół Sieniawa - Start Pruchnik  
Granica Stubno - Syrenka Roźwienica  
MKS Kańczuga - Huragan Gniewczyna  

Kolejka 14 - 29-30 października

Wólczanka Wólka Pełkińska - Huragan Gniewczyna  
Syrenka Roźwienica - MKS Kańczuga  
Start Pruchnik - Granica Stubno  
LKS Miękisz Nowy - Sokół Sieniawa  
KS Wiązownica - Bizon Medyka  
Cresovia Krzeczowice - LKS Skołoszów  
Pogoń Małkowice - Pogórze Rokietnica  
MKS Radymno - Tęcza Kosienice  

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Tęcza Kosienice - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Pogórze Rokietnica - MKS Radymno  
LKS Skołoszów - Pogoń Małkowice  
Bizon Medyka - Cresovia Krzeczowice  
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica  
Granica Stubno - LKS Miękisz Nowy  
MKS Kańczuga - Start Pruchnik  
Huragan Gniewczyna - Syrenka Roźwienica  

Kolejka 16

Wólczanka Wólka Pełkińska - Syrenka Roźwienica  
Huragan Gniewczyna - Start Pruchnik  
MKS Kańczuga - LKS Miękisz Nowy  
Granica Stubno - KS Wiązownica  
Sokół Sieniawa - Cresovia Krzeczowice  
Bizon Medyka - Pogoń Małkowice  
LKS Skołoszów - MKS Radymno  
Pogórze Rokietnica - Tęcza Kosienice  

Kolejka 17

Pogórze Rokietnica - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Tęcza Kosienice - LKS Skołoszów  
MKS Radymno - Bizon Medyka  
Pogoń Małkowice - Sokół Sieniawa  
Cresovia Krzeczowice - Granica Stubno  
KS Wiązownica - MKS Kańczuga  
LKS Miękisz Nowy - Huragan Gniewczyna  
Start Pruchnik - Syrenka Roźwienica  

Kolejka 18

Wólczanka Wólka Pełkińska - Start Pruchnik  
Syrenka Roźwienica - LKS Miękisz Nowy  
Huragan Gniewczyna - KS Wiązownica  
MKS Kańczuga - Cresovia Krzeczowice  
Granica Stubno - Pogoń Małkowice  
Sokół Sieniawa - MKS Radymno  
Bizon Medyka - Tęcza Kosienice  
LKS Skołoszów - Pogórze Rokietnica  

Kolejka 19

LKS Skołoszów - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Pogórze Rokietnica - Bizon Medyka  
Tęcza Kosienice - Sokół Sieniawa  
MKS Radymno - Granica Stubno  
Pogoń Małkowice - MKS Kańczuga  
Cresovia Krzeczowice - Huragan Gniewczyna  
KS Wiązownica - Syrenka Roźwienica  
LKS Miękisz Nowy - Start Pruchnik  

Kolejka 20

Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Miękisz Nowy  
Start Pruchnik - KS Wiązownica  
Syrenka Roźwienica - Cresovia Krzeczowice  
Huragan Gniewczyna - Pogoń Małkowice  
MKS Kańczuga - MKS Radymno  
Granica Stubno - Tęcza Kosienice  
Sokół Sieniawa - Pogórze Rokietnica  
Bizon Medyka - LKS Skołoszów  

Kolejka 21

Bizon Medyka - Wólczanka Wólka Pełkińska  
LKS Skołoszów - Sokół Sieniawa  
Pogórze Rokietnica - Granica Stubno  
Tęcza Kosienice - MKS Kańczuga  
MKS Radymno - Huragan Gniewczyna  
Pogoń Małkowice - Syrenka Roźwienica  
Cresovia Krzeczowice - Start Pruchnik  
KS Wiązownica - LKS Miękisz Nowy  

Kolejka 22

Pogórze Rokietnica - MKS Kańczuga  
Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica  
LKS Miękisz Nowy - Cresovia Krzeczowice  
Start Pruchnik - Pogoń Małkowice  
Syrenka Roźwienica - MKS Radymno  
Huragan Gniewczyna - Tęcza Kosienice  
Granica Stubno - LKS Skołoszów  
Sokół Sieniawa - Bizon Medyka  

Kolejka 23

Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Bizon Medyka - Granica Stubno  
LKS Skołoszów - MKS Kańczuga  
Pogórze Rokietnica - Huragan Gniewczyna  
Tęcza Kosienice - Syrenka Roźwienica  
MKS Radymno - Start Pruchnik  
Pogoń Małkowice - LKS Miękisz Nowy  
Cresovia Krzeczowice - KS Wiązownica  

Kolejka 24

Wólczanka Wólka Pełkińska - Cresovia Krzeczowice  
KS Wiązownica - Pogoń Małkowice  
LKS Miękisz Nowy - MKS Radymno  
Start Pruchnik - Tęcza Kosienice  
Syrenka Roźwienica - Pogórze Rokietnica  
Huragan Gniewczyna - LKS Skołoszów  
MKS Kańczuga - Bizon Medyka  
Granica Stubno - Sokół Sieniawa  

Kolejka 25

Granica Stubno - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Sokół Sieniawa - MKS Kańczuga  
Bizon Medyka - Huragan Gniewczyna  
LKS Skołoszów - Syrenka Roźwienica  
Pogórze Rokietnica - Start Pruchnik  
Tęcza Kosienice - LKS Miękisz Nowy  
MKS Radymno - KS Wiązownica  
Pogoń Małkowice - Cresovia Krzeczowice  

Kolejka 26

Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Małkowice  
Cresovia Krzeczowice - MKS Radymno  
KS Wiązownica - Tęcza Kosienice  
LKS Miękisz Nowy - Pogórze Rokietnica  
Start Pruchnik - LKS Skołoszów  
Syrenka Roźwienica - Bizon Medyka  
Huragan Gniewczyna - Sokół Sieniawa  
MKS Kańczuga - Granica Stubno  

Kolejka 27

MKS Kańczuga - Wólczanka Wólka Pełkińska  
Granica Stubno - Huragan Gniewczyna  
Sokół Sieniawa - Syrenka Roźwienica  
Bizon Medyka - Start Pruchnik  
LKS Skołoszów - LKS Miękisz Nowy  
Pogórze Rokietnica - KS Wiązownica  
Tęcza Kosienice - Cresovia Krzeczowice  
MKS Radymno - Pogoń Małkowice  

Kolejka 28

Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Radymno  
Pogoń Małkowice - Tęcza Kosienice  
Cresovia Krzeczowice - Pogórze Rokietnica  
KS Wiązownica - LKS Skołoszów  
LKS Miękisz Nowy - Bizon Medyka  
Start Pruchnik - Sokół Sieniawa  
Syrenka Roźwienica - Granica Stubno  
Huragan Gniewczyna - MKS Kańczuga  

Kolejka 29

Huragan Gniewczyna - Wólczanka Wólka Pełkińska  
MKS Kańczuga - Syrenka Roźwienica  
Granica Stubno - Start Pruchnik  
Sokół Sieniawa - LKS Miękisz Nowy  
Bizon Medyka - KS Wiązownica  
LKS Skołoszów - Cresovia Krzeczowice  
Pogórze Rokietnica - Pogoń Małkowice  
Tęcza Kosienice - MKS Radymno  

Kolejka 30

Wólczanka Wólka Pełkińska - Tęcza Kosienice  
MKS Radymno - Pogórze Rokietnica  
Pogoń Małkowice - LKS Skołoszów  
Cresovia Krzeczowice - Bizon Medyka  
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa  
LKS Miękisz Nowy - Granica Stubno  
Start Pruchnik - MKS Kańczuga  
Syrenka Roźwienica - Huragan Gniewczyna  
 
  LKS Cresovia Krzeczowice 1948
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright
  Ankieta


Które miejsce zajmie Cresovia po rundzie jesiennej ?
1-3 3.48%
4-8 26.31%
9-12 25.73%
13-16 44.49%
517 głosów łącznie


  Reklama
  Najbiższy mecz
Cresovia Krzeczowice - Pogoń Małkowice

02.10.(niedziela) godzina 16:00



  Treninigi
Wtorek - godzina 17:45

Piątek - godzina 17:45

  Tabela
1. Sokół Sieniawa 9 23
2. Wólczanka Wólka Pełkińska 9 22
3. Syrenka Roźwienica 9 16
4. MKS Kańczuga 9 15
5. Huragan Gniewczyna 9 15
6. Pogoń Małkowice 9 14
7. LKS Skołoszów 9 12
8. Start Pruchnik 9 12
9. Pogórze Rokietnica 9 11
10. MKS Radymno 9 10
11. KS Wiązownica 9 10
12. Tęcza Kosienice 9 10
13. LKS Miękisz Nowy 9 9
14. Granica Stubno 9 9
15. Cresovia Krzeczowice 9 8
16. Bizon Medyka 9 7
  Ostatnia kolejka
Cresovia Krzeczowice 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Małkowice 1-0 KS Wiązownica
MKS Radymno 3-0 LKS Miękisz Nowy
Tęcza Kosienice 2-3 Start Pruchnik
Pogórze Rokietnica 3-0 Syrenka Roźwienica
LKS Skołoszów 0-0 Huragan Gniewczyna
Bizon Medyka 0-2 MKS Kańczuga
Sokół Sieniawa 3-0 Granica Stubno
Ogólnie stronę odwiedziło już 84470 odwiedzający (372604 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=